Notebook Servis

Her marka akıllı telefon, akıllı saat tablet ve notebook tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Notebook Servis

Notebook Servis, notebook tamir ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak ve servislerini üstlenmek amacıyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Amacımız firmaların donanım altyapılarını çalışır durumda tutmak için en kısa süre ve en yüksek kalitede destek verme amacı ile en yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimizin teknik danışmanı olmak ve onlara daha sağlıklı çözümler sunmak ve maliyetlerini düşürmek olarak sıralanabilir.

Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis ve bakım anlaşmalarını yapmak böylece senelerce sürecek memnuniyet garantisi sağlamaktır

Son derece ilgili ve konusunda deneyimli teknik servis ekibimiz her türlü teknik sorunu çözebilmekte böylece müşterilerimiz sistemlerinde en az vakit kaybı ile en yüksek verimi alabilmektedirler.

bakım & servis

Her marka notebook, akıllı telefon, tablet ve akıllı cihazlarınızın tüm arızaların da teknik ekibimizle sizlere sizlere güvenli hizmet veriyor.

güleryüzlü hizmet

Hizmet anlayışımız güleryüz üzerine kuruludur. Sizi memnun eden servis anlayışı ve güleryüzlü hhizmetimizle size hizmet vermekteyiz.

Güvenilir servis & mutlu müşteriler

Notebook Servisde en iyi hizmet, güvenlilir teknik destek en önemlisi güleryüzlü bir servis hizmeti alırsınız.